V úterý 4.8.2020 začne úplná uzavírka silnice č. I/38H v ulici Havlíčkova v Kolíně. | mukolin.cz

Důvodem úplné uzavírky je kompletní rekonstrukce mostu ev. č. 38H-040 přes Polepku. Provoz v ulici Havlíčkova z centra až k železničnímu přejezdu bude bez omezení.
29.07.2020 08:51
(Aktualizováno: 29.7.2020 08:51)

Objízdná trasa pro veškerou dopravu vede ulicí Polepská (silnice č. II/125), dále po obchvatu města Kolína (silnice č. I/38) a potom dále z obchvatu do lokality Šťáralka po silnici č. I/38H.

Pro pěší je zřízen průchod z ulice Plynárenská do ulice Nebovidská (viz mapa).

V průběhu uzavírky bude lokalita Šťáralka obsluhována autobusy MHD, a to linkou č. 2 a linkou č. 22.

Autobusy budou jezdit ve třech variantách. A to z nádraží přímo Polepskou ulicí dále po obchvatu města na zastávku Kolín-Šťáralka a zpět, další směr bude z nádraží po Havlíčkově ulici na zastávku Kolín-Místní dráha a zpět. Třetí nejdelší variantou je odjezd z nádraží po Havlíčkově ulici na zastávku Kolín-Místní dráha dále ulicí Plynárenská na obchvat města a na zastávku Kolín-Šťáralka a potom zpět.

Podrobný rozpis jízdních řádů naleznete v přílohách. Po dobu rekonstrukce nebude obsluhována zastávka Kolín-Kablo v obou směrech. Autobus bude zajíždět na zastávku Kolín-Šťáralka.

Investorem akce je ŘSD a realizátorem společnost Chládek a Tintěra a.s. Pardubice.

Omezení potrvá do 19.11.2020. Děkujeme za pochopení.

HAVLICKOVA úsek pro pěší

Přílohy

HAVLICKOVA DIO Kolín - I-38H (2,5 MB) HAVLICKOVA JŘ Linka 2 při výluce (2,0 MB) HAVLICKOVA Linka 2 ODJEZDY nadrazi (210,1 kB) HAVLICKOVA Linka 2 ODJEZDY Staralka (210,2 kB)