Otevření K-centra | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Otevření K-centra

Byli jsme dnes pozváni na slavnostní otevření centra sociálních služeb Pod brankou tzv. K-centra. To sídlí ve zcela zrekonstruovaném domě u křižovatky proti Novému mostu a Futuru. Společnost Prostor plus zde bude provozovat čtyři registrované sociální služby: Kontaktní centrum, Terénní programy, Poradna pro závislosti a Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi.
30.07.2020 14:09
Počet zhlédnutí: 311
PDF E-mail Print

Budova poskytne zázemí 13 pracovníkům, 267 klientům K-centra, 163 klientům Poradny pro závislosti a 35 rodičům, kteří docházejí do aktivizační služby. Centrum bude v plném provozu od 1. srpna.
Budova má tři patra - každé je určené pro jiné služby. V přízemí se nachází kontaktní centrum s výměnnou místností - ta má zcela samostatný vchod z ulice a slouží pro "nemotivované" klienty na výměnu stříkaček a dalšího materiálu. Ten získají pouze za navrátivší použité.
Daší prohlídka pro veřejnost je možná dnes od 14 hodin po celé odpoledne.

"Dokud dýchám, žiju". Takové je motto klientů. Mysleme na tato slova všichni.
 

MěÚ Kolín
Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

K_centrum-58 K_centrum-52 K_centrum-55 K_centrum-27 K_centrum-30 K_centrum-45 K_centrum-39 K_centrum-15 K_centrum-24 K_centrum-25 ztracena_ulicka_zed (1 of 1)-3 K_centrum-1 K_centrum-5 K_centrum-12