Radnice se opět otevřela veřejnosti | mukolin.cz

Radnice se opět otevřela veřejnosti

Již po deváté se v neděli 13. září v rámci Dnů evropského dědictví otevřela budova kolínské radnice návštěvníkům.
14.09.2020 15:20
(Aktualizováno: 14.9.2020 15:20)

O komentovanou prohlídku neorenesanční stavby byl i přes určitá opatření související s epidemiologickou situací zájem. Návštěvníků sice nebylo tolik jako v minulých letech, ale přesto více jak 60 lidí z Kolína a okolí zavítalo na tuto prohlídku. Role průvodců se chopil starosta Michael Kašpar a místostarosta Michal Najbrt. Návštěvníci si prohlédli například zasedací místnost, kde mimo jiné vedení města představovalo některé právě probíhající projekty a investiční akce, nebo studie projektů plánovaných. Trasa prohlídky dále vedla přes atrium do obřadní síně, městské obrazárny, lapidária a končila na městských terasách za radnicí a městským společenským domem.

A těšíme se na Vás opět za rok!

IMG_7912 IMG_7907 IMG_7903 IMG_7893 IMG_7882 IMG_7890