Dopravní omezení při konání hokejových zápasů A-týmu SC Kolín | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Dopravní omezení při konání hokejových zápasů A-týmu SC Kolín

Vzhledem k tomu, že A-tým hokejového klubu SC Kolín postoupil v letošní sezóně do chance ligy ledního hokeje, byla pro domácí zápasy, kdy se očekává vyšší návštěvnost, stanovena přechodná úprava provozu v okolí zimního stadionu.
16.09.2020 13:06
Počet zhlédnutí: 182
PDF E-mail Print

Pro zdůraznění nezbytnosti zachování průjezdnosti ulic Veltrubská, Okružní, U Borků, Křičkova a Brankovická budou vždy části těchto ulic osazeny dopravním značením B28 (zákaz zastavení), a to z důvodu zdůraznění obecné a místní úpravy provozu. Toto opatření je nezbytné také pro zachování průjezdu pro autobusy MAD.

Dále bude z ulice Brankovické ze směru jízdy od křižovatky s ulicí Veltrubskou zakázán vjezd pro vozidla směřující k zimnímu stadionu (od křižovatky s ul. U Borků). Vozidla fanoušků, jedoucí k zimnímu stadionu budou navedena z ulic Veltrubské, případně z ulice U Borků ulicí Křičkovou na parkovací plochu u lávky za zimním stadionem.

Další možností pro odstavení vozidla bude parkování při ulici Brankovické vpravo ve směru jízdy od ulice Křičkovy k atletickému stadionu.

Především kolínské fanoušky pak žádáme, aby na hokej přišli pěšky, či přijeli MAD tak, aby nedošlo k zahlcení lokality vozidly, hledajícími parkovací místa.

Děkujeme za pochopení.

MěÚ Kolín
Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

Doprava při zápasech