Nástavba ZŠ Mnichovická - hotovo | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Nástavba ZŠ Mnichovická - hotovo

Dokončili jsme tři velké dotační akce na základních školách v Kolíně na podporu přírodovědného a technického vzdělávání. Před zhruba třemi lety jsme připravili projekty na kompletně nové moderní třídy v našich školách, které budou moderní a poplatné vzdělávání ve 21.století.
09.11.2020 14:54
(Aktualizováno: 9.11.2020 14:54)
Počet zhlédnutí: 188
PDF E-mail Print


DÍL PRVNÍ - ZŠ Mnichovická - vybudování nástavby na budově základní školy s cílem rozšíření prostor školy pro vznik tří odborných učeben a školního poradenského pracoviště.
- Náklady 28 mil.Kč, z toho dotace EU 15,5 mil.Kč.
- Projektem je dále řešena bezbariérovost budovy, a to vybudováním výtahu a bezbariérové toalety.
- Dalšími výstupy projektu jsou: zajištění konektivity a vysokorychlostního internetu pro celou školu.
- Dalším pozitivním prvkem je vznik školního poradenského pracoviště s kompenzačními pomůckami jako zázemí pro činnosti výchovné poradkyně, školní psycholožky, speciální pedagožky a částečně i metodičky prevence.

 Výstupem projektu je tedy zcela nová nástavba ZŠ Mnichovická, ve které jsou nové odborné učebny - učebna technických a řemeslných činností, jazyková učebna a počítačová učebna. Kromě navýšení kapacity tolaet je vybudována i bezbariérová toaleta a výtah. Projekt zahrnuje řešení celého nového patra, tedy i schodiště, chodby, šatny k dílnám, sklad a serverovnu.
 

MěÚ Kolín
ZŠ Mnichovická – přístavba

Obrázky

skoly_pristavby-34 skoly_pristavby-35 skoly_pristavby-37 skoly_pristavby-21 skoly_pristavby-25 skoly_pristavby-26 skoly_pristavby-28 skoly_pristavby-32 skoly_pristavby-23 skoly_pristavby-4 skoly_pristavby-6 skoly_pristavby-22 skoly_pristavby-20