Cesta kolínského vánočního stromu | mukolin.cz

Cesta kolínského vánočního stromu

Vánoční strom pro Kolín je už usazen na svém místě na Karlově náměstí. Letos nám bude dělat radost téměř šestnáctimetrová jedle, kterou městu darovali obyvatelé bytového domu v Káníně u Opolan.
20.11.2020 15:28

O vše se z majitelů postaral pan Jakub Mázl. " Strom jsme chtěli již vloni darovat Praze na Staroměstské náměstí, ale strom neuspěl, protože Praha má v podmínkách pouze smrk. Jsme proto rádi, že Kolínu krásná vysoká jedle nevadí."
Strom čeká v příštím týdnu zcela nové nazdobení. Bohužel standardní režim rozsvěcení stromu letos nebude možný. Ale úplně o něj nepřijdeme. Rozhodli jsme se alespoň všem zprostředkovat slavnostní rozsvícení natočeným videozáznamem, který pak bude možný shlédnout fb, webu či youtube kanálu města.
Těšíme se, až strom bude svítit. Je nadějí přicházejícího adventu a Vánoc.

strom-51 strom-5-2 strom-1 strom-27 strom-33 strom-39+ strom-45 strom-5 strom-10 strom-16 strom-20 strom-6-2 IMG_2507 IMG_2508