Chocoland Kolín daroval čokoládovou energii | mukolin.cz

Chocoland Kolín daroval čokoládovou energii

Společnost CHOCOLAND Kolín darovala kolínským organizacím IZS a jejím zaměstnancům velké množství velikonoční čokoládové energie. Do kolínské nemocnice zajeli osobně, na další místa rozvezla velikonoční nadílku paní místostarostka Iveta Mikšíková.
01.04.2021 09:48

Balíčky mimo jiné dostali: Městská policie, Policie ČR - obvodní oddělení Kolín, Hasičský záchranný sbor, Záchranná služba Kolín či Domov pro seniory. Největší radost ale dárky udělaly v ZŠ Bezručova a v mateřské školce Kmochova. Děti, to je největší energie. Bylo hezké slyšet: "Já budu hasičem, záchranářem. Jako táta."

balicky_IZS-28 balicky_IZS-31 balicky_IZS-76 balicky_IZS-47 balicky_IZS-42 balicky_IZS-7 balicky_IZS-11 balicky_IZS-93+ balicky_IZS-59 balicky_IZS-74 balicky_IZS-72