Gratulace žákům a učitelům ze ZŠ MNICHOVICKÁ | mukolin.cz

Gratulace žákům a učitelům ze ZŠ MNICHOVICKÁ

Jsme pyšní na kolínské děti. Jsme ale také pyšní na jejich učitele a moc si jich vážíme. Právě oni jsou totiž ti, kteří mají ve svých rukách moc a schopnost podněcovat v dětech ve škole zájem, zvědavost, touhu učit se, poznávat a zkoušet nové věci. Takoví učitelé a žáci jsou i na kolínské pětce. Právě jim dnes místostarostka Iveta Mikšíková pogratulovala k dosaženým úspěchům.
26.11.2021 12:27

Speciální poděkování patří paní učitelce Markétě Rosenkrancové. Pod její záštitou na škole vznikl školní film „O drakovi z Kolína“, který na Mezinárodním filmovém festivalu FEBIOFEST v Praze vyhrál kategorii školních filmů. Snímek byl natočený právě žáky 5. ZŠ Kolín.

Poděkování patří ale také paní učitelce Martině Hořejšové, která je na škole koordinátorkou mezinárodních projektů. Hned v září eTwinningové projekty s názvy ADVENTUROUS LEARNERS a STEAM BOOK CLUB dosáhly na mezinárodní standard kvality a bylo jim uděleno ocenění QUALITY LABEL (národní cena). Zejména pro základní školy je to vysoké ocenění kvality projektů.

A děti? Ty jsou skvělé. Nepřišly si jen pasivně pro ocenění. V obřadní síni zvládly natočit i reportáž a rozhovor s paní místostarostkou.

Není to s naším školstvím tak špatné, co myslíte? Vždycky stačí jen chtít.

5_zs-48 5_zs-26 5_zs-34 5_zs-39 5_zs-41 5_zs-46 5_zs-9 5_zs-12 5_zs-15 5_zs-19 5_zs-24 5_zs-47 5_zs-2 5_zs-4 5_zs-6