Rozsvícení vánočního stromu | mukolin.cz

Rozsvícení vánočního stromu

Zapálili jsme první adventní svíčku. Obdrželi krásný dar od společnosti Toyota a pak konečně rozsvítili vánoční stromeček a celé Karlovo náměstí. Okamžik, na který se těšíme každý rok všichni.
28.11.2021 21:20

Připravili jsme online vysílání, někdo se přišel podívat osobně. Odteď už ale bude strom svítit pro všechny, kdykoliv se v podvečer na náměstí vydáte. A nezapomeňte zavítat na Bartolomějské návrší prohlédnout si kolínský betlém. Stojí to za to.
Krásnou první adventní neděli a celý příští týden.