Řekni drogám NE | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Řekni drogám NE

Cyklo-běh je svým rozsahem a intenzitou největší pravidelnou protidrogovou kampaní spojenou se sportem. Tato aktivita chce upozornit na DROGOVOU NEGRAMOTNOST u dětí a mládeže a zásadně volá po zvýšení protidrogové osvěty v naší zemi. Výrobci, drogoví propagandisté a distributoři drog jsou stále rafinovanější a zneužívají dětskou naivitu a neznalost toho, co drogy jsou a co způsobují a především zneužívají lhostejnost rodičů a institucí. Akci organizuje občanské hnutí ŘEKNI NE DROGÁM - ŘEKNI ANO ŽIVOTU.
20.06.2022 14:44
Počet zhlédnutí: 129
PDF E-mail Print

Občanské hnutí Řekni NE drogám - řekni ANO životu pořádá ve spolupráci s městy symbolický DEN BEZ DROG v rámci celonárodní protidrogové osvěty ve spojení s jízdou na kole a během.

Cykloběžci v rámci 12 dní trvajícího maratonu navštíví 41 měst po celé České republice a urazí vzdálenost přes 1200 kilometrů.

Dne 20. června dorazili účastníci cyklo-běhu také do města Kolína. Na náměstí před radnicí cyklisty přivítal symbolicky místostarostarosta Michal Najbrt s několika dětmi základní školy. Po krátké vzdělávací osvětě cykloběžci vyrazili směr Nymburk.

MěÚ Kolín
Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

cyklobeh_Kolin-45 cyklobeh_Kolin-52 cyklobeh_Kolin-56 cyklobeh_Kolin-60 cyklobeh_Kolin-68 cyklobeh_Kolin-26 cyklobeh_Kolin-29 cyklobeh_Kolin-37 cyklobeh_Kolin-40 cyklobeh_Kolin-43 cyklobeh_Kolin-65 cyklobeh_Kolin-2 cyklobeh_Kolin-11 cyklobeh_Kolin-16 cyklobeh_Kolin-25