OTEVŘENO bude již tuto sobotu | mukolin.cz

OTEVŘENO bude již tuto sobotu

XXVII. ročník Mezinárodního festivalu pantomimy a pohybového divadla, který pořádá Evropské centrum pantomimy, IPOS Artama Praha a Městské divadlo v Kolíně za podpory města Kolín, se nezadržitelně blíží.
23.06.2022 14:10
(Aktualizováno: 23.6.2022 14:10)

Přehlídka je společným setkáním souborů pracujících v oblasti pantomimy a pohybového divadla handicapované i běžné populace a navazuje na předchozí ročníky přehlídek v Kolíně.

Srdečně zveme v sobotu 25. 6. na GALAVEČER, jehož první část bude patřit vybraným nejlepším souborům z přehlídky.

Ve druhé části vystoupí německý host Galavečera Boris Bronski s inscenací MISTR MASEK.

Fascinující hra masek, obdařených životem díky brilantní hře mima Borise Bronského, bystrého pobaveného pozorovatele našeho každodenního chování a neodolatelného svým způsobem nošení lupy nad burleskou života.

Že hlavní hrdina vypadá směšně legračně, si diváci rychle všimnou a budou plakat smíchy.

Děti jistě potěší nedělní pohádka FERDA MRAVENEC. Hraje Docela velké divadlo Litvínov, začátek představení je v 10 hodin.

XXVII. OTEVŘENO - Galavečer, Boris Bronski - Mistr masek | Městské divadlo Kolín (divadlokolin.cz)

Otevřeno 2022 Kolín

Odbor školství, kultury a sportu

Otevreno