Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení pracovního místa asistent prevence kriminality pro město Kolín | mukolin.cz

Městské policie Kolín vyhlásila výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent prevence kriminality (APK) pro město Kolín.
04.08.2022 12:49

Charakteristika vykonávané práce:

Podpora činnosti Policie České republiky a městské policie v terénu, pochůzková činnost

Předpoklady:

• min. střední vzdělání (vyučen)
  • státní občanství České republiky
  • dosažení věku minimálně 18 let
  • dobrá fyzická kondice, zdravotní a psychická způsobilost k výkonu funkce APK
  • bezúhonnost
  • znalost jednacího jazyka

Jiné požadavky:

• komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme:

• pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2023 s možností prodloužení dle spokojenosti zaměstnavatele
  • plat 25.000 Kč/měsíc
  • osobní příplatek dle dosahovaných pracovních výsledků

Náležitosti přihlášky:

• jméno, příjmení, titul, datum a místo narození
  • státní příslušnost
  • místo trvalého pobytu
  • datum a podpis uchazeče
  • číslo telefonu, e-mailová adresa

Přílohy přihlášky:

• výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců

Přihlášku s požadovanými přílohami doručte osobně nebo poštou v uzavřené obálce s označením „Výběrové řízení APK 2022“ s uvedením jména, příjmení a adresy uchazeče na adresu: Městská policie Kolín, Kutnohorská 23, 280 02 Kolín, do 16.8.2022 do 13:30 hod. Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny.

Další informace k výběrovému řízení můžete získat na tel. č. 321 727 485.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodu.

Gabriela Malá
Městská policie