E-zpravodaj | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

E-zpravodaj


Informace

Spustili jsme týdenní newsletter zpráv z Kolína přes aplikaci Mobilní rozhlas

Co všechno vám může nabídnout chytře komunikující obec? Víte, že město Kolín využívá aplikaci Mobilní Rozhlas a je tedy schopno chytré a efektivní komunikace s občany? Zapojte se do komunikace o dění v obci i vy. Zaregistrovat se můžete zcela zdarma.

Dne 27. května 2019 jsme spustili pravidelný týdenní elektronický newsletter zpráv z radnice, který bude každé pondělí přicházet do emailových schránek registrovaných občanů v aplikaci Mobilní rozhlas. Město Kolín tak nově přináší pravidelný týdenní přehled nejdůležitějších událostí a pozvánek na následující týden.

K čemu slouží Mobilní Rozhlas

Mobilní Rozhlas není pouze moderní obdobou klasického obecního rozhlasu. Nabízí občanům mnohem víc. Kombinuje možnost rozesílek SMS zpráv, hlasových zpráv a e-mailů, čímž umožňuje přímou komunikaci mezi obecním úřadem a občany. Důležitá zpráva vás tedy zastihne, ať už jste kdekoli. Nastavení aplikace umožňuje i zpětnou vazbu respondentů. Díky tomu může obec Mobilní Rozhlas v budoucnu využít i třeba k vytváření jednoduchých minireferend a průzkumů. Bude tedy možné v reálném čase konzultovat některá rozhodnutí s občany, což samosprávě umožní plánovat další kroky.

Proč se zapojit

Do chytré komunikace se svou obcí se snadno můžete zapojit i vy. Stačí se do systému zaregistrovat a nastavit si preference toho, jaké informace chcete od své obce získávat. Budete tak dostávat skutečně jen ty zprávy, které vás budou zajímat. Registrovat se můžete online na webu obec.mobilnirozhlas.cz či přes aplikaci Zlepšeme Česko v telefonu.

Díky zapojení do systému budete moci od města dostávat důležitá upozornění, přičemž město má možnost cílit zprávy i třeba dle bydliště občana. Pokud například ve vaší ulici bude plánována odstávka, dostanete o ní informaci. Občany, kterých se odstávka netýká, naopak žádné zprávy obtěžovat nebudou.

Kromě zpráv o zajímavých kulturních akcích či praktických upozornění na odstávku, havárii nebo blokové čištění je Mobilní Rozhlas skvěle využitelný i v případě krizových situací. Město může občany varovat před nebezpečím a zároveň od nich získávat zpětné reakce.

Podstatou Mobilního Rozhlasu je, aby se potřebné informace vždy dostaly k příjemci. Je totiž velký rozdíl mezi pouhým zveřejněním informace a jejím reálným doručením a přečtením ze strany občana. Zapojte se tedy a ujistěte se, že Vám již z dění v Kolíně nic neunikne.


Kontakty

Akce

Fotky

Přílohy