Telefonní seznam | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Telefonní seznam



VEDENÍ MĚSTA

Mgr. Bc. Vít Rakušan
starosta






Mgr. Michael Kašpar
I. místostarosta






PhDr. Tomáš Růžička MPA
II. místostarosta






PhDr. Dagmar Soukupová
tajemnice Městského úřadu Kolín







Odbor dopravy

Ing. Bc. František Pospíšil
vedoucí odboru






Marie Jandová
asistentka






Martina Nekvindová
pokladní






Oddělení evidence řidičů a správního řízení

Bc. Kamil Hrubý
vedoucí oddělení






Bc. Markéta Hamplová
přestupky proti BSP






Bc. Dana Hauserová
přestupky proti BSP






Mgr. Roman Holý
přestupky proti BSP






Jiří Husa
přestupky proti BSP






Veronika Karásková
přestupky proti BSP






Pavlína Kašová
evidence řidičů






Jan Klusoň
zkušební komisař






Miloš Kutílek
přestupky proti BSP






Petr Novák
přestupky proti BSP






Ivana Nutrová
přestupky proti BSP






Miroslava Pelikánová
přestupky proti BSP






Jitka Pokorná
evidence řidičů






Bc. Martin Říha
zkušební komisař






Dana Špringlová
přestupky proti BSP






Mgr. Kateřina Vítová
přestupky proti BSP






Kateřina Volkmanová
evidence řidičů






Marie Zrůstová
evidence řidičů






Oddělení evidence vozidel a schvalování technické způsobilosti vozidel

Bc. Pavel Zeman
vedoucí oddělení






Věra Hofmannová
technik pro schvalování tech. způsobilosti vozidel






Alžběta Kasalová
technik pro schvalování tech. způsobilosti vozidel






Ing. Dita Marhanová
evidence vozidel






Stanislav Paďouk
evidence historických vozidel pro Stč. kraj.






Simona Paďourová
administrativní a spisová pracovnice







Renata Peterová
evidence vozidel






Marcela Ulcová
evidence vozidel






Bc. Vendulka Voclíková
evidence vozidel






Oddělení komunikací, silničního hospodářství a speciální stavební úřad

Vladimír Volf
vedoucí oddělení






Bc. Václav Carva
místní komunikace, autobusová doprava






Jana Nováková
silnice II. a III. tř.






Petra Procházková
silniční hospodářství, taxislužba






Jaroslav Doležal






Odbor dotací a veřejných zakázek

Mgr. Pavla Šimečková
vedoucí odboru






Bc. Klára Rakušanová
referentka






Mgr. Barbora Vedralová
referent






Finanční odbor

Ing. Petr Villner
vedoucí odboru






Helena Havlíčková
pokladní






Veronika Jelínková
rozpočet






Oddělení správy daní, poplatků a pohledávek

Jana Miškovská
referentka






Radka Studenovská
vymáhání pohledávek






Oddělení účetnictví

Ing. Marcela Homolková
vedoucí oddělení






Simona Buchalová
účetní






Ludmila Dobřanská
likvidace faktur






Dis. Lenka Dytrichová
účetní






Ing. Ludmila Klobasová
evidence majetku






Lucie Punarová
účetní






Interní audit

Ing. Petra Budíková
interní auditor






Kancelář úřadu

Eva Málková
asistentka tajemníka Městského úřadu Kolín








Mgr. Jiiřina Holubová
referentka RM, ZM







Mgr. Šárka Kuchařová
organizační pracovnice







Oddělení hospodářské správy

Mgr. Monika Pohůnková
vedoucí oddělení






Bc. Michal Pazdera
energetik






Drahomíra Becková
doručovatelka





Olga Hartmanová
podatelna






Lucie Horáčková
podatelna I, archív






Marie Krupková
doručovatelka





Kristýna Kučerová
Czech POINT, ověřování






Veronika Lapšanská
podatelna I, archív






Pavlína Loudátová
Czech POINT, ověřování






Lukáš Paroulek
řidič, údržbář





Josef Petránek
dopravní referent, řidič





Ivana Straková
hospodářská správa






Oddělení informatiky

Petr Musílek
vedoucí oddělení








Roman Koděra
informatik








Mgr. Petra Kučerová
implementátorka eGovernmentu v území ORP Kolín








Ing. Ella Pátková
informatička - GIS







Martin Svoboda
informatik








Personální a mzdové oddělení

Dana Bendžíková
referentka






Pavlína Kuthanová
referentka






Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Ing. Gabriela Malá MBA
vedoucí oddělení








Bc. Šárka Krombholzová
redaktorka Zpravodaje








Mgr. Kateřina Tesařová
referentka cestovního ruchu







Odbor obrany a krizového řízení

Mgr. Tomáš Pospěch
vedoucí odboru








Bohuš Pelč
ochrana obyvatelstva, BOZP a PO








Odbor regionálního rozvoje a územního plánování

Ing. Martin Tichý
vedoucí odboru






Ilona Slušná
administrativní a spisová pracovnice






Oddělení investic, rozvoje a územního plánování

Ing. Iveta Horáková
vedoucí oddělení






Karolina Kraicová
územní plánování






Ing. Jaromír Skála
územní plánování






Karin Dostálová
investiční referentka






Václav Horák
investiční referent






Ing. Miroslav Káninský
investiční referent






Ing. Iveta Luťhová
investiční referentka – příprava






Jana Ontlová DiS.
investiční referentka






Radka Váňová
investiční referentka






Oddělení správy a evidence městského majetku

Bc. Jan Kokeš
vedoucí oddělení






Anděla Chroustová
vyjadřování ke stavebním záměrům






Alexandra Karkošová
prodej, výkup, směna, pronájem, E-ZAK, obnova vodohospodářské infrastruktury






Kateřina Klérová
zeleň, mobiliář, dětská hřiště, odpady, pojištění







Jiřina Morcová
prodej, pronájem, výkup, směna, zahrádky






Jiří Párys
věcná břemena na pozemcích obce






Petr Špitálník
úklid, opravy a údržba komunikací, blokové čištění







Bc. Radka Šturmová
zábory, trhy, lesy, vraky, reklama







Jitka Vacková
prodej, výkup, pronájem, směna, misys, věcná břemena na pozemncích obce






Klára Vokřálová
prodej, výkup, směny-průmyslová zóna, obchvat






Sekretariát starosty

Mgr. Iva Blümelová
asistentka starosty








Jarmila Dvořáková
asistentka II. místostarosty








Mgr. Šárka Hrubá
asistentka I. místostarosty








Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Mgr. Petr Mach
vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví







Alena Sluková
administrativa







Radka Sojková
pokladní







Oddělení sociálně-právní ochrany dětí

Ing. Bc. Alena Krchová
vedoucí oddělení







Mgr. Kamila Bížová
sociálně-právní ochrana







Mgr. Marie Hepnárková
sociálně-právní ochrana







Mgr. Iveta Herčíková
sociálně-právní ochrana







Gabriela Heresová
kurátorka







Bc. Lucie Kmochová
sociálně-právní ochrana







Zdena Kronusová DiS.
sociálně-právní ochrana







Mgr. Ilona Luňáková
kurátorka pro děti a mládež







Mgr. Iveta Malá
sociálně-právní ochrana







Ivana Pilná DiS.
sociálně-právní ochrana







Jeanne Pošíková
sociálně-právní ochrana







Květoslava Semotamová Dsp.
sociálně-právní ochrana







Mgr. Veronika Smutná
sociálně-právní ochrana







Bc. Veronika Štefánková DiS.
sociálně-právní ochrana







Mgr. Kateřina Tichá
sociálně-právní ochrana







Bc. Jan Vaníček
sociálně-právní ochrana







Oddělení sociální péče a zdravotnictví

Anna Dienstbierová
asistentka sociálního pracovníka







Bc. Klára Dostálová
sociální kurátorka pro dospělé






Dana Holubová DiS.
sociální pracovnice







Ivana Johannisová DiS.
sociální pracovnice






Mgr. Zbyněk Košata
sociální pracovník






Monika Kroupová DiS.
sociální pohřby, ustanovení zvláštního příjemce důchodu, kluby seniorů, vítání občánků







Iveta Langová
veřejné opatrovnictví







Martina Najbrtová DiS.
umisťování do DPS, kluby důchodců







Monika Novotná
veřejné opatrovnictví, protialkoholní záchytná stanice







Mgr. Martina Pospěchová
sociální pracovnice







Bc. Marcela Rusková
komunitní plánování sociálních služeb, sociální pracovnice







Mgr. Petr Zavřel
sociální pracovník







Protialkoholní záchytná stanice

Miroslav Pros
pomocný pracovník PZS




Leo Vostrý
pomocný pracovník PZS




Odbor správních činností a přestupků

Jana Kramářová
vedoucí odboru






Pavla Husová
správní řízení EO, ohlašovna, volby






Miroslava Koutová
evidence obyvatel, ohlašovna






Jana Rapčáková
správní řízení EO, ohlašovna, volby






Matrika

Renata Němcová
matrikářka






Jana Nuhlíčková
matrikářka






Kristýna Smítková
matrikářka






Oddělení přestupků

Mgr. Michaela Havlíková
vedoucí oddělení






Lenka Brandejská
přestupkové řízení





Renata Procházková
přestupkové řízení





Bc. Miroslav Šeda
přestupkové řízení





Správní oddělení

Markéta Kubíčková
vedoucí oddělení






Ilona Dyrčíková
cestovní doklady






Kateřina Jahodová
občanské průkazy






Bc. Barbora Jánská
občanské průkazy






Romana Králová
cestovní doklady






Vlasta Nečesaná
občanské průkazy






Bc. Markéta Peterová DiS.
občanské průkazy






Odbor správy bytových a nebytových prostor

Ing. Josef Michalčík
vedoucí odboru






Alice Šauerová
referentka pronájmu bytů






Petr Dušánek
technik







Jiří Chlád
technik







Jana Sklenaříková
technik






Oddělení ekonomiky a správy pohledávek

Bc. Petra Krásná
vedoucí oddělení






Ing. Alena Kafková
referentka majetkové správy - dluhy, žaloby, insolvence (byty)






Lucie Kučerová
referentka majetkové správy - dluhy, žaloby, insolvence (byty, nebytové prostory)






Jana Rieplová
referentka pronájmu prostor sloužících k podnikání






Radka Rosická
referentka majetkové správy - nájmy bytů, nájemní smlouvy (TPCA)






Šárka Schederová
referentka majetkové správy - nájmy bytů, nájemní smlouvy






Projekt prevence ztráty bydlení

Dana Hlavičková
Projekt prevence ztráty bydlení - referentka






Odbor školství, kultury a sportu

Mgr. Petr Kesner
vedoucí odboru






Lenka Borseníková
referentka kultury a sportu






Mgr. Jitka Hermová
referentka kultury a sportu






Jana Kavříková
referent státní správy a samosprávy ve školství






Mgr. Hana Morová
referentka kultury a sportu






Vladimíra Nováková
referent samosprávy ve školství






Kateřina Záhorová
referent státní správy a samosprávy ve školství






Veřejnosprávní kontrola

Ivana Honejsková
kontrolorka






Odbor výstavby – stavební úřad

Ing. Stanislav Studnička
vedoucí odboru







Věra Lapšanská
administrativní a spisová pracovnice






Lucie Váňová
administrativní a spisová pracovnice






Jana Zadražilová
podatelna odboru






Oddělení památkové péče a vyvlastňovací úřad

Jana Pešíková
vedoucí oddělení






Hana Petrusová
referentka památkové péče






Oddělení stavebního úřadu

Eva Havlíčková
vedoucí oddělení






Martin Ďuriš
referent stav. úřadu






Iveta Ledvinová
referentka stav. úřadu






Josef Novotný
referent stav. úřadu






Ondřej Siedlecki
referent stav. úřadu






Jana Slaná
referentka stav. úřadu






Josef Vančura
referent stav. úřadu






Ing. Jiří Vokál
referent stav. úřadu






Tereza Žáková
referentka stav. úřadu






Živnostenský odbor – obecní živnostenský úřad

Ing. Dana Neumannová
vedoucí odboru







Oddělení kontrol

JUDr. Vojtěch Hrda
vedoucí oddělení







Ing. Iva Hlaváčová
kontrola






Leoš Severa
kontrola







Diana Vachová
kontrola






Oddělení registrace

Bc. Helena Stará
pověřená vedením oddělení






Martina Hodanová
registrace






Jaroslava Ježilová
registrace






Ing. Věra Marková
registrace






Jana Schulzová
registrace






Odbor životního prostředí a zemědělství

Ing. Radek Smutný
vedoucí odboru






Daniela Tvrdíková
administrativa






Oddělení ochrany přírody a krajiny

Ing. Martin Gregor DiS.
vedoucí oddělení






Bc. Andrea Hronová
ochrana rostlin, zvířat a rybářství






Irena Felixová
ochrana přírody






Ing. Ondřej Jedlička
lesní hospodářství a myslivost






Stanislava Kiliánová
ochrana rostlin






Ing. Tereza Matyášová
ochrana přírody, městská zeleň






Jaroslava Podoláková
ochrana zemědělského půdního fondu






Alena Pospíšilová
lesní hospodářství a myslivost






Oddělení vodního a odpadového hospodářství a ochrany ovzduší

Ing. Blanka Mukařovská
vedoucí oddělení






Bc. Šárka Benešová
vodní hospodářství






RNDr. Vladimír Gladkov
vodní hospodářství






Štěpánka Holá
vodní hospodářství






Miroslav Chramosta
ochrana ovzduší, EIA






Ing. Petr Nový
odpadové hospodářství






Jana Stankeová
vodní hospodářství






Lucie Urbanová
odpadové hospodářství






Renáta Zemanová
odpadové hospodářství