Oddělení marketingu a cestovního ruchu | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Oddělení marketingu a cestovního ruchu


Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Telefon: +420 321 748 216
Fax: +420 321 748 203
Email: marketing@mukolin.cz

Organizační náplň

Oddělení marketingu a cestovního ruchu je funkčně nezávislý útvar, který komplexně zajišťuje agendu marketingu města jako systému tvorby nabídky města a její propagace cílovým skupinám.

V oblasti marketingu vytváří pozitivní image města Kolína, zajišťuje propagaci města Kolína a MěÚ s cílem zvýšit jeho celkovou atraktivnost, koordinuje aktivity města v oblasti marketingu, spolupracuje s ostatními odbory a příspěvkovými organizacemi, zabezpečuje styk s veřejností, připravuje a pořádá tiskové konference, zajišťuje spolupráci s místními sdělovacími prostředky i neregionálními sdělovacími prostředky, zajišťuje vydávání Zpravodaje města Kolína, inzerci v médiích, zajišťuje informační servis prostřednictvím webových stránek města, youtube kanálu města, a dalších komunikačních kanálů, koordinuje aktualizaci obsahu webových stránek města, zajišťuje vedení a zpracování kroniky a fotokroniky města Kolína, zajišťuje agendu jednotného vizuálního stylu a povolování používání znaku, vlajky a loga města.

V oblasti cestovního ruchu vytváří image města Kolína jako destinaci cestovního ruchu, zajišťuje prezentace na veletrzích, tiskových konferencích, v médiích, koordinuje aktivity s Krajským úřadem Středočeského kraje a dalšími subjekty cestovního ruchu, spolupracuje při tvorbě strategických dokumentů v oblasti CR, vytváří produkty CR, podporuje prezentaci regionálních produktů, vydává propagační materiály v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje turistickou část webu města Kolína, spolupracuje při vydávání materiálů s městským informačním centrem, regionálním muzeem v Kolíně, veřejným i soukromým sektorem cestovního ruchu, vytváří podklady pro prezentaci města Kolína v oblasti cestovního ruchu v různých typech časopisů a novin, internetu v tuzemsku i zahraničí, vyhledává nové možnosti pro propagaci města v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje press tripy a fam trip, organizačně a administrativně zajišťuje činnost Komise pro místopis, cestovní ruch a propagaci města, zajišťuje provoz rozhledny Vodárny Kolín.

Havárie vodovodu v ulici Ovčárecká

 Aktualizováno

Z důvodu opravy havarijního stavu vodovodního potrubí bude od soboty 24.7. zcela uzavřena ulice Ovčárecká v křižovatce s ulicí K Raškovci. Příjezd do ulice K Raškovci bude možný Ovčáreckou z centra města. Po dobu uzavírky nebudou ...

V Kolíně se natáčí Nebezpečné známosti

 Aktualizováno

Až do pátku natáčí britská produkce seriál Nebezpečné známosti kolem chrámu sv. Bartoloměje, dnes i uvnitř. Lokace je pro veřejnost uzavřená, filmový štáb zaplnil rovněž plochu náměstí.

Dívky z CrossDance uspěly ve světovém finále taneční soutěže World Championship Continent vs Continent

 Aktualizováno

V neděli 11. července se tanečnice z kolínského klubu CrossDance, vedeného Naďou Eretovou a Vladimírem Vidnerem, úspěšně předvedly ve světovém finále taneční soutěže ´Continent versus Continent´.

Festival Vlesefest odstartoval Stezku veverky Agáty

 Aktualizováno

V pátek 25. června proběhl v Kolíně už třetí ročník festivalu Vlesefest. Jeho součástí bylo slavnostní otevření naučné Stezky veverky Agáty, která návštěvníky provede lesoparkem Borky. Na devíti zastávkách čekají na děti i rodiče různorodé úkoly.

Náměstí ožilo muzikou

 

Kolínské kulturní léto včera otevřela kolínská kapela Mahlzeit (v překladu "dobrou chuť). Na podiu se střídali zpěváci Eliška Tesařová a Petr Konývka, který současně celý koncert velmi vtipně moderoval. Kolínské uskupení si ...

Chemické ošetření chodníků - pravidelná údržba

 

V rámci každoroční pravidelné údržby probíhá po městě chemické ošetření chodníků. Níže uvádíme přehled ulic, které jsou zařazeny do několika etap. První etapa již byla provedena. O víkendu započne chemické ošetření chodníků ...

< 1 2 3 4 ... 74 >