Oddělení marketingu a cestovního ruchu | mukolin.cz

Zajímavé odkazy

Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Email: marketing@mukolin.cz

Organizační náplň

Oddělení marketingu a cestovního ruchu je funkčně nezávislý útvar, který komplexně zajišťuje agendu marketingu města jako systému tvorby nabídky města a její propagace cílovým skupinám.

V oblasti marketingu vytváří pozitivní image města Kolína, zajišťuje propagaci města Kolína a MěÚ s cílem zvýšit jeho celkovou atraktivnost, koordinuje aktivity města v oblasti marketingu, spolupracuje s ostatními odbory a příspěvkovými organizacemi, zabezpečuje styk s veřejností, připravuje a pořádá tiskové konference, zajišťuje spolupráci s místními sdělovacími prostředky i neregionálními sdělovacími prostředky, zajišťuje vydávání Zpravodaje města Kolína, inzerci v médiích, zajišťuje informační servis prostřednictvím webových stránek města, youtube kanálu města, a dalších komunikačních kanálů, koordinuje aktualizaci obsahu webových stránek města, zajišťuje vedení a zpracování kroniky a fotokroniky města Kolína, zajišťuje agendu jednotného vizuálního stylu a povolování používání znaku, vlajky a loga města.

V oblasti cestovního ruchu vytváří image města Kolína jako destinaci cestovního ruchu, zajišťuje prezentace na veletrzích, tiskových konferencích, v médiích, koordinuje aktivity s Krajským úřadem Středočeského kraje a dalšími subjekty cestovního ruchu, spolupracuje při tvorbě strategických dokumentů v oblasti CR, vytváří produkty CR, podporuje prezentaci regionálních produktů, vydává propagační materiály v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje turistickou část webu města Kolína, spolupracuje při vydávání materiálů s městským informačním centrem, regionálním muzeem v Kolíně, veřejným i soukromým sektorem cestovního ruchu, vytváří podklady pro prezentaci města Kolína v oblasti cestovního ruchu v různých typech časopisů a novin, internetu v tuzemsku i zahraničí, vyhledává nové možnosti pro propagaci města v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje press tripy a fam trip, organizačně a administrativně zajišťuje činnost Komise pro místopis, cestovní ruch a propagaci města, zajišťuje provoz rozhledny Vodárny Kolín.

Pozvánka na hudební slavnost Školky v lese s příhodným názvem V LESE FEST

Aktualizováno

Festival proběhne na medvědí louce v Borkách v pátek 29. června 2018 od 15 do 21 hodin. Tato akce je určena jak pro přátele Školky v lese, tak pro širokou veřejnost.

Podělte se o fotografie z roku 1968

Vlastníte fotografie ze srpnových událostí roku 1968 v Kolíně? Za jejich zapůjčení budeme rádi!

Poslední setkání s občany před prázdninami se uskutečnilo v Sendražicích

Aktualizováno

V pondělí 18. června navštívili členové rady města Kolína spolu s vedoucími odborů městského úřadu další příměstskou část Kolína a to Sendražice. Setkání s občany se konalo od 17 hodin v tělocvičně základní školy. Zájem ...

Uzavírka části Masarykovy ulice

V pondělí začala uzavírka ulice Masarykova v úseku mezi ulicemi Seifertova a Žižkova. Práce potrvají do konce června.

Blokové čištění komunikací - 18. - 22.6.2018

Informujeme Vás o blokovém čištění komunikací, které se uskuteční v týdnu od 18. - 22. 6. 2018. Začátek blokového čištění je stanoven od 8:00 hodin a v tomto čase bude započato odtahování případně zaparkovaných vozidel.

Rekonstrukce vodovodního řadu B5 ul. Na Magistrále

Rekonstrukci si vyžádal stále se zhoršující stav vodovodního řadu a opakované havárie a poruchy.

< 1 2 3 4 ... 43 >