Oddělení marketingu a cestovního ruchu | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Oddělení marketingu a cestovního ruchu


Ulice: Karlovo náměstí 78
Město: Kolín I
PSČ: 280 12
Telefon: +420 321 748 216
Fax: +420 321 748 203
Email: marketing@mukolin.cz

Organizační náplň

Oddělení marketingu a cestovního ruchu je funkčně nezávislý útvar, který komplexně zajišťuje agendu marketingu města jako systému tvorby nabídky města a její propagace cílovým skupinám.

V oblasti marketingu vytváří pozitivní image města Kolína, zajišťuje propagaci města Kolína a MěÚ s cílem zvýšit jeho celkovou atraktivnost, koordinuje aktivity města v oblasti marketingu, spolupracuje s ostatními odbory a příspěvkovými organizacemi, zabezpečuje styk s veřejností, připravuje a pořádá tiskové konference, zajišťuje spolupráci s místními sdělovacími prostředky i neregionálními sdělovacími prostředky, zajišťuje vydávání Zpravodaje města Kolína, inzerci v médiích, zajišťuje informační servis prostřednictvím webových stránek města, youtube kanálu města, a dalších komunikačních kanálů, koordinuje aktualizaci obsahu webových stránek města, zajišťuje vedení a zpracování kroniky a fotokroniky města Kolína, zajišťuje agendu jednotného vizuálního stylu a povolování používání znaku, vlajky a loga města.

V oblasti cestovního ruchu vytváří image města Kolína jako destinaci cestovního ruchu, zajišťuje prezentace na veletrzích, tiskových konferencích, v médiích, koordinuje aktivity s Krajským úřadem Středočeského kraje a dalšími subjekty cestovního ruchu, spolupracuje při tvorbě strategických dokumentů v oblasti CR, vytváří produkty CR, podporuje prezentaci regionálních produktů, vydává propagační materiály v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje turistickou část webu města Kolína, spolupracuje při vydávání materiálů s městským informačním centrem, regionálním muzeem v Kolíně, veřejným i soukromým sektorem cestovního ruchu, vytváří podklady pro prezentaci města Kolína v oblasti cestovního ruchu v různých typech časopisů a novin, internetu v tuzemsku i zahraničí, vyhledává nové možnosti pro propagaci města v oblasti cestovního ruchu, zajišťuje press tripy a fam trip, organizačně a administrativně zajišťuje činnost Komise pro místopis, cestovní ruch a propagaci města, zajišťuje provoz rozhledny Vodárny Kolín.

Blešák na vzduchu slaví 20. jubileum

 Aktualizováno

10blesaky_na_vzduchu_kolin_2022.jpg Už dvacátý blešák se bude konat tuto sobotu dopoledne v Komenského parku v Kolíně. Organizátoři se těší, jak spolu s návštěvníky znovu vytvoří sousedský bazar s pohodovou atmosférou, v příjemném prostředí parku.

Muzejní noc v Kolíně / Kapitoly z dějin královského města

 Aktualizováno

88207809_plakat_muzejni_noc_ko_2022_rgb_a4.jpg Po několika letech se v Kolíně opět uskuteční MUZEJNÍ NOC. V sobotu 28. 5. od 17 hodin ožije Bartolomějské návrší i budovy Regionálního muzea programem Kapitoly z dějin královského města. Čeká vás divadlo, hudba, ukázky střelby ...

Nové lavičky v parku Komenského

 

29lavicky_komenskeho_14.jpg Přichází léto a s ním chuť trávit více času venku, sednout si na lavičku, oddechnout si... Park Komenského je pro takové chvíle jako dělaný, ať hledáme stín či naopak sluníčko. Sednout si na tamní zašlé lavičky už ale bylo spíše pro otrlé....

Korfbal znovu ožil turnajem minižáků

 

74korfbal.jpg V sobotu 7. května 2022 se v halách Gymnázia Jiřího Ortena v Kutné Hoře uskutečnil korfbalový turnaj pro hráče a hráčky ve věku do 11 let. Korfbalového zápolení se zúčastnilo 7 klubů z celé České republiky, které do bojů nasadily celkem 15 družstev.

6. základní škola Kolín hledá do svého týmu

 

966zs_u.jpg 6. základní škola v Kolíně s rozšířenou výukou jazyků přijme speciálního pedagoga a učitele/učitelku s aprobací fyzika a matematika.

TAEHAN taekwondo opět vítězí!

 

16edita_daniela_prebiraji_pohar_pro_celkoveho_viteze_turnaje.jpeg Kolínští závodníci se konečně dočkali! Na první letošní turnaj v taekwondo WT poomsae KANGSIM CUP 2022 se celý Taehan velmi těšil. Bylo to po dvou letech poprvé, co se neřešila žádná covidová opatření, tak si všichni kontakt s ...

< 1 2 3 4 5 ... 85 >