Informace pro občany - přesun zastávek odjezdů regionálních spojů na autobusovém nádraží | mukolin.cz

Zajímavé odkazy

V souvislosti s výstavbou další etapy investiční akce města „Výstavba dopravního terminálu Kolín“ byly zahájeny práce na ploše současného placeného parkoviště pro osobní automobily.
07.02.2018 13:24
(Aktualizováno: 7.2.2018 13:24)

V druhé polovině února práce na rekonstrukci kanalizačního řadu postoupí i na současnou plochu autobusového nádraží pro regionální spoje.

Proto dojde od 19.02.2018 k přesunu autobusového nádraží a zřízení provizorních odjezdových stanovišť na ploše původního parkoviště pro auta přilehlého k ulici Dukelských hrdinů.

Provizorium potrvá do konce července, od začátku srpna by měl být již v provozu nový zastřešený terminál.

Omlouváme se cestujícím i dopravcům za vzniklé komplikace a děkujeme všem za pochopení.

Oddělení marketingu a propagace