Poslední letošní Blešák bude ve čtvrtek a bude se ptát | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Poslední letošní Blešák bude ve čtvrtek a bude se ptát


Termín: 26.09.2019 16:00 - 26.09.2019 18:30
Místo: Komenského park

Podzim začíná, a tak budou mít Kolíňáci letošní poslední šanci navštívit bleší trhy v Komenského parku. Dvanáctý Blešák na vzduchu se bude konat ve čtvrtek 26. září od 16 do 18.30 hodin. Všichni jsou zváni obchodovat, potkávat se a zastavit se ve shonu všedního dne, protože další termín bude až na jaře.

"V srpnu náš blešák pojmul 166 stánků. Cítíme, že už si lidé z Kolína a okolí zvykli. Cíleně si jich sem víc a víc nachází cestu a to má pozitivní vliv na pestrost nabízeného zboží. Dříve převažovalo oblečení, ale jeho poměr stále klesá a narůstají další zajímavé nabídky - vlastní výrobky i výtvarná díla, sbírkové a retro předměty, upečené buchty a bábovky, knihy, LP desky, domácí marmelády, přebytky ze zahrádek a mnoho dalšího. Jsme vděčné za všechny, kteří chodí a kteří si blešák v dobré náladě užívají. Nejde jen o prodej a nákup, ale Blešák na vzduchu je v Kolíně také významným místem setkávání lidí. Místem, kde spolu mluví z očí do očí, usmívají se a prožívají společně chvíle v krásném parku. Jde o kulturní akci v širším slova smyslu a my jsme nadšené z obrovského zájmu a porozumění Kolíňáků." říká Zuzana Křivánková, jedna z organizátorek.

Tucet Blešáků na vzduchu je také příležitost bilancovat. Proto organizátorky připravují pro návštěvníky možnost zanechat na místě vzkaz, co by si fanoušci přáli na Blešácích nebo popřáli Blešáku v roce 2020. Věří, že se touto cestou dozví nějaké zajímavé tipy a podněty pro plánování čtvrtého ročníku.

za organizátory Zuzana Křivánková a Zuzana Istenčinová

www.blesaknavzduchu.cz

www.facebook.com/blesaknavzduchu

 

O Blešáku na vzduchu
Blešák na vzduchu je série bleších trhů, bazarů, které jsou v Kolíně organizovány neziskově, malým týmem dobrovolníků. Kromě dvou organizátorek se na něm podílí jejich rodiny a přátelé. Hlavním posláním blešáků je podporovat znovuvyužívání nepotřebných věcí a rozvíjet kulturní život v Kolíně.


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

2019-09_web
Blešák na vzduchu

Přílohy

Blešák na vzduchu_2019 (390,7 kB)