Nedělní hrátky na „Pětce“ | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Nedělní hrátky na „Pětce“


Termín: 01.03.2020 14:00 - 01.03.2020 17:00
Místo: Základní škola Kolín V., Mnichovická 62 (u Kostelíčka)

Hledáte netradiční program na nedělní odpoledne? Pak má přesně pro vás Základní škola Kolín V., Mnichovická 62 (u Kostelíčka) zajímavou nabídku. V neděli 1. března 2020 od 14 do 17 hodin jsou na "Pětce" totiž dveře všem otevřené. 

Čeká vás odpoledne plné tvořivých dílniček a soutěží. Program nedělního odpoledne je opravdu pestrý -  vyzkoušet si budete moci nejen hravou matematiku a angličtinu, ale i programování robůtků, nejrůznější hlavolamy, nabídneme vám i zajímavé chemické a fyzikální pokusy, toulky minulostí, ukázky a rady k logoprevenci, práci s robotickými včelkami, společné bubnování na drumbeny, turnaje v deskových hrách, sportovní soutěže v tělocvičně pro děti a rodiče. Sami si vyzkoušíte základy animování krátkých filmů. Blížící se velikonoční svátky přímo lákají k vytvoření jarních dekorací. V dílničkách zavítáte i do pohádky. Od 15 hodin uvidíte anglickou pohádku, taneční vystoupení a další překvapení. Dokonce bude připravena úniková hra pro děti i dospěláky.  Hostem bude beruška Aluška ze skupiny Čiperkové. Pro všechny bude připraveno malé občerstvení a drobné odměny za soutěže.

Srdečně jsou zváni všichni, kteří rádi tvoří, hrají si, či si chtějí jenom prohlédnout školu a zavzpomínat na svá školní léta na „Pětce“.

Těší se na vás tým "Pětky“. Vítáni jsou všichni od 0 do 99 let.


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

Den-otevřených-dveří-1.3.2020-A4