Mezinárodní den jógy | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Mezinárodní den jógy


Termín: 21.06.2019 16:00 - 21.06.2019 21:00
Místo: studio RelaxMe, Zborovská 1100, Kolín 2

Mezinárodní den jógy se v ČR i po celém světě slaví 21.6. už pátým rokem a v Kolíně máme tuto příležitost už potřetí. Ve čtvrtek 21. června 2019 od 16 hodin ve studiu RelaxMe formou ochutnávky různých lekcí jógy jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří už nějakou zkušenost s jógou mají. Tak jako každý rok bude výtěžek z celé akce věnován spolku Prales dětem a jejich projektu Green Life na záchranu pralesů na Sumatře.

 „V loňském roce se v Kolíně podařilo za tímto účelem vybrat 8 090 korun. Získali jsme certifikát na nákup 9 arů deštného pralesa. V roce 2017 jsme získali certifikát na 5,6 arů a já doufám, že se nám v rámci třetího ročníku podaří vybranou částku zvýšit a přispět tím ke zvětšení plochy zachráněného pralesa.“ dodává Jana Macháčková, organizátorka této charitativní akce.

Minimální výše příspěvku je 90 Kč za lekci, kterou zachrání 10 m² deštného lesa, tedy denně kyslík pro 90 bytostí.

Díky pralesům a oceánům dýcháme, žijeme. Vzniká zde i obrovské množství vzdušné oblačnosti – vody, která zde utváří dokonalý koloběh. Tato vzdušná oblačnost pocházející z rovníkových deštných pralesů opět stabilizuje klima na Zemi a je klíčovým faktorem pro zemědělství, tedy zásobování planety sladkou dešťovou vodou a to u nás v České republice. Mimo jiné v deštných pralesích žije navíc přes 50% všech živých organismů a roste zde více než polovina rostlin a stromů. Posuňme svoje osobní myšlení a přístup ke každodennímu způsobu života do roviny odpovědnosti vůči planetě.

Přijďte se mezi nás třeba jen podívat, poslechnout si krátkou přednášku od zástupce spolku Prales dětem Petra Coubala od 17 a 18 hodin, nasát atmosféru nebo zjistit, čím vás může jóga obohatit. Každý z Vás může zachránit svůj AR deštného pralesa ve prospěch rozšíření rezervace Green Life na Sumatře, která je světovým příkladem spolupráce lidí na ochraně světového přírodního dědictví deštných pralesů a ohrožených druhů zvířat.

Instruktoři se vzdávají svého nároku na honoráře, studio RelaxMe poskytuje své prostory a služby recepce zdarma. 

Více informací včetně programu na stránkách studia RelaxMe, Zborovská 1100, Kolín 2 -  www.relaxme.cz, v události na Facebooku i ve veřejné skupině „Jógování s Janou“ (anebo na www.pralesdetem.)

Těšíme se na vás!

Jana Macháčková

 

www.relaxme.cz

e-mail: info@relaxme.cz


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu