V LESE FEST - (SPOLU)TVOŘÍME | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

V LESE FEST - (SPOLU)TVOŘÍME


Termín: 24.06.2022 15:00 - 24.06.2022 22:00
Místo: Medvědí louka v lesoparku Borky u Školky v lese

Obecně prospěšná společnost Prostor + a Dětská skupina Školka v lese Vás srdečně zvou na čtvrtý ročník festivalu V lese fest!
V lese fest je festival (nejen) pro rodiny s dětmi, který ke Kolínu již neodmyslitelně patří.  Od prvního ročníku láká čím dál tím více návštěvníků a stal se regionální festivalovou tradicí začátku léta a symbolem oslav konce školního roku.

Koná se 24.6.2022 od 15:00 a to na tradičním místě na Medvědí louce v lesoparku Borky u Školky v lese.

A jaký tento ročník bude?

Společně oslavíme konec školního roku a začátek léta. Přivítáme letní prázdniny za doprovodu hudby, divadla a kreativních dílen pro děti i rodiče. Těšit se můžete například na lesní kadeřnictví, vyrábění z přírodních materiálů a spoustu dalších aktivit a zábavy. Podrobnosti programu budeme postupně odhalovat na facebookové stránce a události festivalu.

O dobré občerstvení se postarají lokální prodejci a v kaštanové aleji si budete moci zakoupit drobné rukodělné radosti na mini trhu nejen od regionálních výrobců.

Letošní hlavní myšlenkou festivalu je (SPOLU)TVOŘÍME. Smyslem je propojit nás a Vás v jeden realizační tým, který se podílí na přípravě, tvorbě a společně se potká na festivalu.

V lese fest je jedinečný ve své atmosféře a místu, které dodává festivalu specifický náboj. Přijďte a užijte si společně s námi začátek léta v Kolíně.

Chceme, aby byl V lese fest festivalem pro všechny, proto je vstupné na festival zdarma.

Těšíme se na Vás,
organizační tým festivalu, Prostor +, Školka v lese a partneři festivalu.


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

plakát VLF_A4_RGB_Kreslicí plátno 1