Craft beer fest Kolín 2022 | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

Craft beer fest Kolín 2022


Termín: 25.06.2022 12:00 - 25.06.2022 22:00

Srdečně jkste zváni na 1. ročník akce Craft beer fest Kolín! V sobotu 25. června se na Karlovo náměstí v Kolíně sjedou řemeslné pivovary z celého Česka. Spodně či svrchně kvašená piva? Tmavá či světlá? Co pivovar, to jiná chuť!

Těšit se můžete na 17 skvělých výrobců craftového piva ze všech koutů naší vlasti, skvělý street food a bohatý doprovodný kulturní program. Vystoupí kapely Vesper, Natřije a další. Po celý den budou na pódiu probíhat zajímavé soutěže s pivní tematikou a rozhovory s jednotlivými sládky, kteří stojí za výrobou lahodného pivního moku.

Pivo se bude čepovat výhradně do skla. Festivalová sklenice, která bude sloužit jako vstupenka na akci, bude k zakoupení přímo v místě konání za cenu 120 Kč. Proč tomu tak je? Chceme zamezit velké spotřebě plastů, zajistit co nejlepší chuťový zážitek (pivo chutná mnohem lépe ze sklenice než z plastového kelímku) a nakonec vybrat nějaké koruny na hudební program, který vás na akci čeká.

Dle statistik mají Češi nejvyšší spotřebu piva na obyvatele. Pojďme dokázat, že je to pravda! 

Aktuální informace o akci jsou k dispozici na www.craftbeerfestival.cz nebo na facebookové události.

 

*DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

Vstupné na akci je zdarma. Pivo se však bude čepovat výhradně do speciálních festivalových sklenic o objemu 0,4 l. Sklenice budou k zakoupení přímo na místě v den konání akce za cenu 120 Kč. Sklenice vám zůstávají jako památka na festival, nejsou vratné.


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

craft-beer-kolin-plakat
Foto - Craft beer fest Kolín 2022
cover-craft-kolin-1920x1080