DEN ZÁCHRANÁŘŮ v Kolíně 2019 | mukolin.cz

jazyk cz jazyk en jazyk de
 

DEN ZÁCHRANÁŘŮ v Kolíně 2019


Termín: 08.05.2019 08:00 - 08.05.2019 20:00
Místo: Karlovo náměstí, Kmochův ostrov

8. květen v Kolíně léta patří DNI ZÁCHRANÁŘŮ

Opět se můžete těšit na přehlídku integrovaného záchranného systému. Hasičský záchranný sbor spolu s Policií ČR vyrazí se svou technikou z Polepské ulice. Ranní jízda Kolínem z povede ulicí Táboritská, Masarykova, Benešova, ulicí Pražkou na Karlovo náměstí, kde bude technika celé dopoledne vystavena. Dopolední program zpestří zábava podaná Domem dětí a mládeže Kolín, kolínskými školami a Městskou hudbou Františka Kmocha Kolín.

Odpolední program se soustředí na Kmochově ostrově, nebude chybět policejní vrtulník, policejní dron, psovodi, jízdní a poříční policie, hry pro děti, skákací hřiště a skluzavka v podobě hasičského auta, policejní dětská hra "Výcvikový kemp policistů", dětské hrátky v pěně a další. Odpolední dětský program zakončí divadlení představení  První pomoc se záchranářem Markem, kdy se i ti nejmenší seznámí se všemi pravidly záchrany života a zdraví. Představení začíná hned po poslední komentované ukázce vyprošťování z havarovaných vozidel cca od 16 hodin v amfiteátru Kmochova ostrova.

Podvečer bude patřit muzikantům z Kolínského Big Bandu a jejím zpěvákům.

Úplný závěr dne bude patřit kapele HODINY. Na české hudební scéně se objevila jako hudební nováček v roce 2016. Právník, rybář, obchodník, horolezec a fotograf - právě to jsou povolání členů kapely, které vévodí charismatický zpěvák a autor Tomáš Sehnal. Pětice pražských muzikantů, která se zná z předchozích projektů se již na hudební scéně nějaký pátek pohybuje, se netají tím, že chce dělat kvalitní českou muziku opřenou o životní zkušenosti a příběhy. Muziku, která bude bavit jak je, tak posluchače. To, že nad produkcí debutového singlu "Stmívání" dohlížel Milan Cimfe i Richard Krajčo (který zároveň také pomohl kapele s nápady laděním dalších písní), je na výsledku znát. 

Program ukázky historické vojenské techniky a jízdy po tankodromu na stanovišti  "Třídvorská" v bývalém vojenském prostoru se letos nekoná.


Zadal: Oddělení marketingu a cestovního ruchu

Obrázky

KOLIN_zachranari_2019

Přílohy

KOLIN_zachranari_2019_A3_naheld (580,9 kB)